SANTAFE 2019

 در این مدل می‌توان رگه‌هایی از طراحی آئودی Q7 را مشاهده کرد طراحان بیشترین تلاش خود را به‌کار برده‌اند تا این مدل برای تمامی بازارهای فروش هیوندای، جذاب باشد و موردپسند خریداران قرار گیرد. طراحی جدید SANTAFE 2019 فعلا با دیگر شاسی‌بلند های هیوندای همخوانی ندارد و احتمالاً در نسل‌های بعدی، هیوندای این طراحی را به‌عنوان نمونه‌ی استاندارد و پایه‌ی دیگر مدل‌های خود استفاده می‌کند تا اصالت طراحی در بین انواع خودروهای شاسی‌بلند این شرکت حفظ شود. کابین SANTAFE 2019 از نو طراحی شده و در مقایسه با نسل قبلی بهبودهای فراوانی را تجربه کرده است. استفاده فراوان از چرم و متریال باکیفیت، کاملاً حس سوارشدن به یک خودروی لوکس را القاء می‌کند.

در کابین سانتافه، یک نمایشگر باکیفیت ۷ اینچی لمسی درست در مرکز و بالای داشبورد قرار دارد و دکمه‌های کنترلی سیستم اطلاعات سرگرمی نیز به‌آسانی قابل‌دسترسی است. در پشت غربیلک فرمان SANTAFE 2019 ، کیلومتر شمار دیجیتال خودرو قرار دارد و در دو طرف آن نشانگر دور موتور، عقربه بنزین و دما به‌صورت آنالوگ خودنمایی می‌کنند. باتوجه به حالت رانندگی، رنگ پس‌زمینه‌ی این نمایشگر دیجیتال تغییرمی‌کند؛ رنگ آبی برای حالت نرمال، رنگ قرمز برای حالت اسپرت و رنگ سبز برای حالت اکو در نظر گرفته‌شده است.

مدل پایه‌ی سانتافه با نام SE ۲.۴ شناخته می‌شود. این مدل در بخش تجهیزات مجهز به چراغ‌های اتوماتیک، رینگهای ۱۷ اینچی آلیاژی، پاور ویندوز، قفل شیشه‌های عقب، دوربین دید عقب، نمایشگر ۷ اینچی Display Audio و سازگاری با اندروید اتو و اپل کارپلی است. در بخش تجهیزات ایمنی، هیوندای، مدل پایه‌ی سانتافه ۲۰۱۹ را به همراه پکیج Hyundai SmartSense عرضه خواهد کرد که شامل سیستم هشدار نقطه کور، سیستم پیشگیری از تصادف، رادار بین خطوط، چراغهای هوشمند، سیستم پیشگیری تصادف از جلو، سیستم هشدار خودروی پشت سر و سیستم کروز کنترل هوشمند به همراه قابلیت توقف کامل و شروع حرکت دوباره می‌شود. در بخش توانایی‌های حرکتی مدل پایه، شاهد استفاده از یک پیشرانه‌ی چهار سیلندر خطی با حجم ۲.۴ لیتر هستیم که می‌تواند ۱۸۵ اسب بخار قدرت و ۲۴۱ نیوتون متر گشتاور تولید کند.


.

اشتراک گذاری :