پورشه یک ابر کشتی ساخت!
پورشه یک ابر کشتی تفریحی ساخت!

پورشه یک ابر کشتی تفریحی ساخت! شرکت پورشه (Porsche) هم مثل بوگاتی و چندین خودرو ساز دیگر،  برای ساخت یک وسیله نقلیه دریایی اقدام کرده است. این ابر کشتی لوکس به گونه ای ساخته شده که برای طرفداران خودروهای اسپرت هم جذاب می باشد. یک کشتی ۱۶ میلیون دلاری با طول ۳۵ متر! برای دانستن جزئیات بیشتر با فروشگاه لوازم یدکی خودرو پارت جنیون همراه شوید.

پورشه یکی از بهترین شرکت های خودروسازی دنیا، با ساخت یک ابر کشتی لوکس ، دقیقا به هدف زد و فراتر از انتظار عمل کرد. شرکت پورشه، سازنده خودروهای اسپرت نمادین، در ابتدا تصمیم داشت یک سفینه فضایی در آب را طراحی کند. این ابرکشتی تفریحی، معروف به رویال فالکون وان، دارای طراحی کاتاماران می باشد . یعنی ساختاری دارد که روی آب شناور می ماند. مدیر عامل و رئیس فالکون وان اذعان داشتند که شکل غیر معمول این کشتی، به منظور متمایز ساختن آن از سایر قایق های بادبانی می باشد.

پورشه یک ابر کشتی ساخت!

این قایق تفریحی سوپر لوکس سه کابین میهمان در عرشه اصلی و یک مجموعه سوئیت های VIP مجلل در بالای عرشه دارد که نمایی بی نظیر از دریا را به مسافرین ارائه می کند. در دو سمت کشتی، فضای داخلی کاملا مدرن و لوکس می باشد و با مبل های چرمی و رنگ های سفید، سیاه و خاکستری و درب های شیشه ای کشویی تزیین شده است. کابین هایی برای ۱۰ خدمه آن تعبیه شده است.

قایق تفریحی پورشه

رویال فالکون همچنین به امکانات لوکسی مثل یک جکوزی و عرشه در طبقه بالا با نمای بی نظیر می باشد. هر یک از سوئیت ها به طور جداگانه دارای عرشه خصوصی هستند.نهایت سرعت این قایق حدود ۴۰ کیلومتر بر ساعت و قدرت پیشرانه‌ ۱۶۵۰ اسب بخار می باشد.

قایق پورشه

Source :

cnn

اشتراک گذاری :