سیان FKP 37 ، اولین لامبورگینی هیبریدی بدون سقف!
سیان FKP 37 ، اولین لامبورگینی هیبریدی بدون سقف!

لامبورگینی از معدود برندهایی ست که با وجود سوپر استار بودن در صنعت خودرو، هنوز در پی تولید ورژن های جدید لامبو می باشد. لامبورگینی FKP 37 ، که اولین خودروی هیبریدی از برند ایتالیایی و سریعترین ماشین دنیاست، ممکن است در آینده بدون سقف تولید شود! یک شاهکار با طراحی فوق العاده.. با  لوازم یدکی خودرو پارت جنیون همراه شوید تا سیان FKP 37 ، اولین لامبورگینی هیبریدی بدون سقف! را به شما معرفی کنیم:

 

با سقف یا بدون سقف! مسئله این است!

سیان FKP 37 ، اولین لامبورگینی هیبریدی بدون سقف!

لامبورگینی در حال طراحی و تهیه یک سوپر ماشین رودستر برای سیان fkp 37 می باشد که شاید برقی باشد. این تمام چیزیست که تا کنون در رابطه با این خودروی بی نظیر مطرح شده است. خب در رابطه ظاهر و قدرت سیان لامبورگینی ، علامت سوال های زیادی برای ما در اینجا بوجود می آید. مهمتر از همه نمیدانیم که قرار است شبیه رودستر آونتادور کلا با سقف باشد یا شبیه رودستر لاوننو کلا بدون سقف! اینکه سیان قرار است با الهام گرفتن از اونتادور ساخته شود، تا حدودی ذهن ما را باز خواهد کرد.


معرفی سیان FKP 37

سیان FKP 37 ، اولین لامبورگینی هیبریدی بدون سقف!

لامبورگینی با وجود اینکه تعدادی از این ابرخودروهای هیبریدی لامبورگینی یعنی سیان fkp37 رودستر خود را پیش فروش کرده است، ولی هنوز معلوم نیست که این خودرو با چه جزئیاتی قرار است تولید و در بازار وارد شود. تصور می شود که این رودستر هیبریدی نسبت به ۶۳ خودروی دارای سقف ارائه شده در بازار ، گران تر و منحصر به فرد تر باشد.

این شرکت ایتالیایی هیچ صحبتی در اینباره نکرده که سیان ۸۱۹ اسب بخاری ، شاید سقف خود را از دست بدهد! اما گفته می شود امسال یک رودستر هیبریدی به نمایش گذاشته خواهد شد.

سال گذشته گفته می شد که مدل لامبورگینی آونتادور تا سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شدو سپس با خودروی مفهومی که از ترزو میلینیو الهام گرفته، جایگزین می شود.  اما هنوز مشخص نیست که آیا این شاهکار لامبو با همان موتور ۶٫۵ لیتری ۱۲ سیلندر ارائه می شود یا خیر! گفته می شود احتمالا موتور جدیدی روی آن نصب خواهد شد و یا به صورت الکتریکی به بازار وارد می شود.

 

 

Source :

topspeed

اشتراک گذاری :