حقایق جالب و خواندنی درباره جنسیس!
حقایق جالب و خواندنی درباره جنسیس!

در صنعت خودروسازی، خودروهای جنسیس هنوز یک برند جدید محسوب می شود. مدت زمان زیادی از شروع فعالیت این شرکت در سال ۲۰۱۵ نمی گذرد. جنسیس پس از چند سال تولید و ساخت خودرو، یک نام لاکچری برای خود انتخاب کرد. رفته رفته با محبوبیت روز افزون این برند، مردم علاقه زیادی به آشنا شدن با محصولات آن پیدا کردند. با فروشگاه لوازم یدکی خودرو پارت جنیون همراه باشید تا حقایق جالب و خواندنی درباره جنسیس! را بدانید.

 

۱- هیوندای، شرکت مادر جنسیس!

همانطور که گفتیم هیوندای شرکت مادر برند جنسیس می باشد. نام کامل این شرکت “گروه خودروسازی هیوندای” می باشد. وقتی تصمیم به تولید سه مدل گرفته شد، همه چیز تغییر کرد. این مدل ها شامل جنسیس G70، G80، و G90 می شوند. به خاطر موفقیت این خودروساز لاکچری، تقاضای زیاد مشتریان و نظرات مثبت کارشانسان به یک برند مستقل تبدیل شد.


۲-مسابقات رسمی گلف جنسیس!

این شرکت برای شناساندن لوگوی رسمی خود که یک جفت بال نقره ای بود، یک مسابقه گلف در ۲۰۱۷ ترتیب داد. این مسابقات در جنوب کالیفرنیا برگزار می شود و باعث دیده شدن هر چه بیشتر این شرکت شد.


۳-اولین مدل های جنسیس!

اولین مدل جنسیس در سال ۲۰۰۷ رونمایی شد. در واقع اولین خودروی هیوندای جنسیس در سال ۲۰۰۷ در جاده ها دیده شد. اکنون در سال ۲۰۱۹ ، خودروی G90 به اولین مدل مستقل خودروساز تبدیل شد.


۴-تحویل خودرو توسط جنسیس!

آیا مییدانید خود شرکت جنسیس ، خودرو را به شما تحویل می دهد؟ این اتفاق فوق العاده باحال و لاکچری می باشد. لزومی ندارد به نمایندگی بروید و خودروی خود را تحویل بگیرید. پس از تعیین مشخصات خودروی خود، طبق سفارش شما، خودرو را به شما تحویل می دهند. فقط کافیست رنگ و ویژگی های مورد نظر را از پکیج انتخاب کنید و سفارش دهید.

 

اشتراک گذاری :