کرونا در پمپ بنزین ها را جدی بگیرید!
کرونا در پمپ بنزین ها را جدی بگیرید!

همانطور که میدانید این روزها با شیوع ویروس کرونا، زندگی روزمره مختل شده است. یکی از مواردی که باعث شیوع هر چه بیشتر این بیماری می شود ، پمپ بنزین هاست. چرا که روزانه افراد زیادی به این مکانها می روند و به راحتی میتواند ویروس را به شما انتقال دهد.  پس کرونا در پمپ بنزین ها را جدی بگیرید! با فروشگاه پارت جنیون همراه شوید.

در روزهای اخیر، وزیر بهداشت اعلام کرد که به دلیل جمعیت حدود ۸۰۰۰ نفری در پمپ بنزین، باید تعداد متصدیان جایگاه ها اضافه شود. بر اساس گزارش اخبار خودرو در ایسنا، با وجود شرایط بحرانی و اطلاع رسانی رسانه ها، مسائل بهداشتی در پمپ بنزین ها رعایت نمی شود. برخی از نبود ماسک و دستکش گله دارند و در برخی موارد هم، مردم تمایلی به واگذاری مسئولیت سوخت گیری به متصدیان نشان نمی دهند!

این اتفاقات درحالی رخ می دهد که وزیر بهداشت همواره تاکید به راعایت بهداشت در پمپ بنزین ها دارد و از مردم خواسته که از ماشین پیاده نشوند و سوخت گیری را به متصدیان واگذار کنند. وی اعلام کرده که به زودی نظارت لازم بر این مکانها اعمال می شود و به تعداد کافی دستکش برای رانندگانی که خودشان سوخت گیری می کنند توزیع خواهد شد.

کرونا در پمپ بنزین ها را جدی بگیرید!

از آنجایی که ویروس کرونا به طور غافل گیرانه ای همه دنیا را درگیر کرده، این که بتوان در مدت زمان کم ، متصدیان را برای رعایت مسائل بهداشتی آماده کرد، دشوار است. چرا که بنا به گفته مشاور انجمن مالکان جایگاه های سوخت، افرادی که استخدام می شوند باید دوره های آموزشی لازم در این زمینه را ببینند. همچنین وی افزود: باید متصدیان بیشتری برای انجام این کا استخدام شوند که زمان بر می باشد.

کرونا در پمپ بنزین ها را جدی بگیرید!

همچنین گفته می شود به دلیل کاهش رفت و آمد درون شهری و برون شهری، جایگاه های سوخت در آمد کمتری دارند و باید این خسارت از طرف دولت جبران شود. بنا به گفته او، تنها ۱۰ درصد از جایگاه ها مجهز شده اند و برای رعایت مسائل بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، باید هر چه زودتر به سایر جایگاه ها نیز توجه شود.

اشتراک گذاری :