هیوندای النترا 2021 ، یک کوپه چهار در!
هیوندای النترا ۲۰۲۱ ، یک کوپه چهار در!

هیوندای اخیرا از طریق پخش زنده در یوتیوب ، از النترا سدان ۲۰۲۱ با پیشرانه هیبریدی رونمایی کرد. طراحی خارجی این خودروی جدید از کوپه الهام گرفته شده و داخل کابین راننده به تکنولوژی روز مجهز شده است. با فروشگاه لوازم یدکی خودرو پارت جنیون همراه شوید تا  هیوندای النترا ۲۰۲۱ ، یک کوپه چهار در! را به شما معرفی کنیم:

 

طراحی خارجی

هیوندای النترا 2021 ، یک کوپه چهار در!

در طراحی خارجی هیوندای النترا ۲۰۲۱ جدید سعی بر این بوده که با ظاهری چشمگیر و خوش تراش ارائه شود. از ویژگی های منحصر به فرد النترا ۲۰۲۱  میتوان به خطوط برجسته طرفین ماشین، طراحی نور H شکل در چراغ های عقب اشاره کرد و یک سری جزئیات ریز که از راه دور کریستالی به نظر برسد.

لوک دونکرولوک اذغان داشت: “النترا ۲۰۲۱ درست مثل نسل هفتم هیوندای، یعنی النترا/آوانته دارای یک کاراکتر جسورانه و حیرت انگیز می باشد.” وی افزود: “زیبایی این خودرو با افزودن خطوط برجسته ناهماهنگ دو چندان شده و یک تابوی بزرگ در طراحی خودرو را شکست! ظاهر خودرو از دور شبیه یک کریستال چند وجهی می باشد که نظر مشتری را به خود جلب می کند.”

در طراحی جدید، جای پا در کابین خودرو کمی بیشتر شده است. در واقع دو اینچ از طول و یک اینچ از عرض و تقریبا یک اینچ از فاصله محور جلو و عقب افزایش یافته است. هیوندای این خودرو را یک کوپه چهار در نامیده است.


طراحی داخلی

هیوندای النترا 2021 ، یک کوپه چهار در!

هیوندای از برندهای لاکچری الهام گرفته و داخل کابین مجهز به دو صفحه نمایشگر مجزا برای اطلاعات و سرگرمی ها می باشد. در مدلهای جدید، النترا دارای نمایشگرهای دوتایی ۱۰٫۲۵ اینچی است که به ادعای هیوندای، اینها قابلیت تنظیم اپلیکیشن های گوشی های هوشمند و سیستم جهت یابی را دارد. فناوری ایمنی استاندارد برای النترا ۲۰۲۱ شامل جلوگیری از تصادف از جلو، کمک به رانندگی در بین خطوط، چراغ های اتوماتیک، سیستم هشدار راننده و دوربین عقب می شود.


پیشرانه های النترا ۲۰۲۱

هیوندای النترا 2021 ، یک کوپه چهار در!

النترا ۲۰۲۱ به دو شکل بنزینی و هیبریدی عرضه می شود. اولی دارای گیربکس دو لیتری چهار لاینی می باشد که قدرتی معادل ۱۴۷ اسب بخار و نیرویی برابر با ۱۳۲ Ib.ft تولید می کند. نوع جالبتر هیوندای النترا ۲۰۲۱ ، نوع ترکیبی می باشد. هیوندای مثل کرولا و هوندا اینسایت به پیشرانه ۱٫۶ لیتری ICE جفت شده با باتری ۱٫۳۲ کیلو واتی و یک موتور الکتریکی ۳۲ کیلو واتی (۴۳ اسب بخار) مجهز است. به طور کلی قدرت آن معادل ۱۳۲ اسب بخار و گشتار ۱۹۵ Ib-ft می باشد که با یک گیربکس اتوماتیک دو کلاچه شش سرعته همراه است.

 

Source :

autoblog

اشتراک گذاری :