جنسیس G90 یا تسلا مدل S ؟
جنسیس G90 یا تسلا مدل S ؟

معمولا توجه اغلب رانندگانی که به دنبال خودروهای لوکس اما مقرون به صرفه هستند، سمت جنسیس G70 جلب می شود. G70 مدل ۲۰۱۹ در مقابل امکانات زیادی که دارد ، هزینه کمی از شما دریافت می کند. ولی اگر هنوز قانع نشده اید و میخواهید ماشین های لاکچری را با یکدیگر مقایسه کنید، ما شما را راهنمایی خواهیم کرد. جنسیس G90 یا تسلا مدل S ؟ با فروشگاه لوازم یدکی خودرو پارت جنیون همراه شوید.

 

جنسیس G90 یا تسلا S

برای مقایسه جنسیس G90 مدل ۲۰۱۹ و تسلا مدل S ، معمولا اولین چیزی که به ذهن می رسد، قیمت ارزان و مقرون به صرفه آن می باشد. تسلا مدل اس ارزان تلقی می شود ولی این فقط در ارتباط با مدل اصلی صدق می کند. برای ارتقا امکانات و عملکرد آن باید هزینه اضافی پرداخت کنید. ولی خودروی جنسیس G90 با همان امکانات و ویژگی ها با قیمت منطقی تری به فروش می رسد.


موتور

جنسیس g90 مدل ۲۰۱۹ یک سدان لاکچری بزرگ با عملکرد و قدرت بالا به شمار می رود. دو موتور برای انتخاب وجود دارد. میتوانید موتور ۶ سیلندری با ۳٫۳ لیتر حجم و ۳۶۵ اسب بخار و یا موتور ۸ سیلندری ۵ لیتری با ۴۲۰ اسب بخار را انتخاب کنید. ولی در تسلا این امکان وجود ندارد.


فضای داخلی

ویژگی های کابین G90 به صورت استاندارد ارائه می شود. نور مناسب، سیستم تهویه و گرمکن صندلی ، سیستم کنترل آب و هوایی تری زون، و شارژ بی سیم از جمله امکانات جنسیس می باشند. برای نصب این ویژگیها در ماشین تسلا s باید هزینه اضافی پرداخت کنید. البته برتری که تسلا به جنسیس دارد، صفحه نمایش برای سرگرمی و اطلاعات می باشد. جنسیس فقط یک صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی دارد، در حالی که صفحه نمایش تسلا ۱۷ اینچ است.


ویژگی های ایمنی

ویژگی های امنیتی در جنسیس نیز موجود است ولی در تسلا باید از پکیج انتخاب کرده و هزینه اضافی پرداخت کنید. سنسور پارک جلو و عقب، سیستم دوربین چند وجهی تنها بخشی از این امکانات می باشد. البته G90 به امکاناتی نظیر سیستن هشدار برخورد به جلو، نظارت بر نقاط کور، و سیستم هشدار در صورت خواب آلودگی راننده مجهز می باشد.

 

اشتراک گذاری :