فروش فوق العاده خودرو به مناسبت عید سعید فطر!
فروش فوق العاده خودرو به مناسبت عید سعید فطر!

همانطور که میدانید اخیرا با سو استفاده برخی سودجویان و سایر مسائل ، بازار خودرو دچار آشفتگی و هرج و مرج شد. به همین دلیل مسئولان همواره در تلاشند تا راهی برای آرام کردن بازار خودرو پیدا کنند. با فروشگاه لوازم یدکی خودرو پارت جنیون همراه شوید تا درباره فروش فوق العاده خودرو به مناسبت عید سعید فطر! بیشتر بدانید.

 

به گفته سرپرست وزارت معدن، صنعت و تجارت ، قرار است به منابت عید فطر، فروش فوق العاده خودروهای سایپا و ایران خودرو آغاز شود. البته قرار است با اعمال محدودیت های خاص و تعیین شرایط ویژه برای فروش، جلو سو استفاده ها را گرفت و ماشین ها را فقط به فروشنده های واقعی فروخت.

بر اساس گزارشات وزارت صنعت ، معدن و تجارت، تصمیم گرفته شده که با در نظر گرفتن سیاست های دولت و البته برنامه ریزی های دقیق و منسجم، بازار خودرو را سامندهی کنند. به طوری که از طرفی تولید خودرو افزایش یابد و از طرفی این تولیدات داخلی پاسخگوی نیاز بازار باشد.

حسین مدرس خیابانی در جلسه کمیته خودرو اذعان داشت:” طبق سیاستگذاری های وزارت صنعت، معدن و تجارت و هماهنگی با خودروسازان، قرار است به مناسبت عید فطر، فروش فوق العاده ۲۵ هزار دستگاه خودرو، شامل ۱۵ هزار دستگاه خودروهای صنعتی ایران خودرو و ۱۰ هزار دستگاه خودروهای تولیدی سایبا ، آغاز شود.

فروش فوق العاده خودرو به مناسبت عید سعید فطر!

برای جلوگیری از احتکار خودرو، کنترل سوداگری و فروش عادلانه نیز چنین اندیشیده اند که برای هر خودروی صفر کیلومتر ، تنها سه ماه برای استفاده از گارانتی وقت هست و باید به خودروساز مراجعه کنند، در غیر اینصورت گارانتی باطل می شود و خودرو احتکار محسوب می شود!

بنا به گفته های مدرس خیابانی، ۴ محصول از ایران خودرو و ۷ محصول از سایپا در این فروش ویژه با نرخی از پیش تعیین شده و قطعی قرار دارند و محصولات خود را به فروش خواهند رساند. همچنین با قوه قضاییه، دادستانی کل کشور و سازمان ثبت اسناد هماهنگی انجام شده تا فروش وکالتی خودرو متوقف شود و سند در رهن کارخانه باقی بماند.

پیش ثبت نام از چهارم خرداد ماه آغاز می شود و باید برای ورود به سایت ایران خودرو از قبل کدر کاربری و رمز عبور را تهیه فرمایید.

 

اشتراک گذاری :