رونمایی جگوار XJ به تعویق افتاد!
رونمایی جگوار XJ به تعویق افتاد!

حتما در جریان هستید که جگوار طی هفته های گذشته تصمیم به رونمایی از مدل های جدید بازسازی شده خود در سال ۲۰۲۰ را داشت. یکی از این مدل ها جگوار XJ بود که متاسفانه به دلیل مشکلاتی مراسم رونمایی آن به ۲۰۲۱ موکول شد. رونمایی جگوار XJ به تعویق افتاد! با فروشگاه لوازم یدکی خودرو پارت جنیون همراه شوید.

بنا به گزارشات اخبار خودرو ، بازسازی مدل جدید جگوار، یعنی جگوار ایکس جی ۲۰۲۱ به خوبی پیش می رفت که ناگهان مشکلات مالی برای این شرکت پیش آمد. بنابراین به منظور حفظ بقای این شرکت خودروسازی، تصمیم گرفته شد که تقریبا تا ۹ ماه این رونمایی به تعویق افتد.در واقع قرار بود رونمایی از مدل جدید جگوار ایکس جی ، رقیب تسلا مدل s ، در اواخر سال جاری صورت پذیرد ولی به سال آینده موکول شد تا شرکت جگوار بر مدل های سودآور خود تمرکز کند.

از آنجایی که این مدل جگوار سود چندانی برای آنها نخواهد داشت، با اینکار میتوانند از هزینه های اضافی جلوگیری کنند. در واقع قرار بود این مدل جگوار XJ  که مدتهای طولانی پرچم دار این شرکت بوده است را بازسازی کنند و مدل تمام برقی آن را در بازار ارائه کنند.

جگوار لندرور که متعلق به یک گروه هندی تاتا ست، در وسط یک برنامه بازسازی بود که مثل بسیاری از شرکت ها ، بر اثر شیوع ویروس کووید ۱۹ ، خسارت های شدیدی را متحمل شد.

به گفته سخنگوی جگوار، این مدل ایکس جی ، به مدت ۵۰ سال پرچمدار شرکت جگوار بوده و به بیش از ۱۲۰ کشور دنیا صادر می شود. نسل بعدی این مدل، یعنی جگوار جی ایکس تمام برقی، دارای طراحی زیبا و عملکرد هوشمندانه می باشد. وی اذعان داشت ” ما همچنان بر استراتژی های بلند مدت خود پایبند هستیم، اما این وضعیت بی سابقه به ناچار برنامه های ما را به تاخیر خواهد انداخت..”

اشتراک گذاری :